Ana Sayfa Kültür Sanat Türk Foto Sanatçıları - AFAD Grubu Sergisi

Türk Foto Sanatçıları – AFAD Grubu Sergisi

-

Ankara Foto Sanatçıları Münih’teki Sergide

Ankaralı Foto Sanatçılarının eserleri 20 Eylül- 6 Ekim tarihleri arasında Wolfratshausen kenti sanat etkinliğinde sergileniyor.

Münih, 20.Eylül 2019 – Münih’in ilçelerinden Wolfratshausen’de 2 yılda bir

yapılmakta olan ve bir hafta süren Kültür Şenliğinde ressamlar, heykel traşlar, el işi sanatkarları, tasarımcılar, fotografçılar eserlerini kentin farklı mekanlarında sergileyecekler.

AFSAD’ Ankara Fotograf Sanatçıları Derneği Sanatçılarının ‘soyut fotograf çalışmaları‘nın yer aldığı ve kentteki Cordan Atölyesinde 20 Eylül-6 Ekim 2019 tarihleri arasında ziyaret edilebilecek serginin açılışında bulunarak sergiyi gezen T.C Münih Başkonsolosu Mehmet Günay, sanatçıları kutlarken ” san’at olduğunda güzellik vardır, tercümeye gerek olmadan insan ve ülkeler arasında ilişkilerin gelişmesindeki katkınız ve sınırları kaldırıp insanları buluşturan amatör ruhla yaptığınız çalışmalardan dolayı sizleri ayrıca Atölye sahibi Hamit Cordan’ı tebrik ediyorum” şeklinde konuştu.

Serginin açılışında bulunan ziyaretçiler ”AFSAD” Grubu sanatçılarından Ankaradan gelerek katılan ve kendileriyle ilgilenerek bilgilendiren Prof.Dr. Fehmi Katırcıoğlu, Nilgün Beşirli, Nilüfer Zengin ve Seden Bekit ‘le tanışama ve sohbet imkanı buldular.

Haber : Bavyera TV Haber Merkezi

- Reklam -

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

5,249BeğenenlerBeğen
1,590TakipçilerTakip Et
2,130TakipçilerTakip Et
1,241AbonelerAbone
- Reklam Alanı -

SON DAKİKA