Ana Sayfa Bavyera ŞİMDİ SÖZ SENDE

ŞİMDİ SÖZ SENDE

-

CSU Partisinde Siyaset Serdar Duran

Bildiğiniz üzere bu kardeşiniz on yılı aşkın süredir CSU da siyaset yapıyor, kendi hayat mücadelemiz ve geçimimiz haricinde, bu ciddi meselelere vakit ayırıyoruz bir nevi hobi gibi. 2014 yılında ilk defa yerel seçimlerde adaylığım söz konusu olduğunda sizlerin bir kısmı ile tanışmak yol arkadaşlığı yapmak nasip oldu. O gün bugündür değişik etkinlikler ve vesilelerle bir araya gelmek nasip oldu.

Şunu kati surette bilmenizi isterim ki, siyasetsiz hayat olmaz. Evet bazen sıkıcı çoğu zaman meşakkatli, fakat bizim kaderimizi belirliyor siyaset. Çabamız bizden sonrakilere daha güzel bir ortam hazırlamak, gelecek neslimize fayda ve avantaj sağlamak. Emek ve zaman harcamadan da sizin bildiğiniz gibi mesafe kat etmek mümkün değil.

Önümüzdeki seçim kampanya sürecinde kalan son 4 hafta sizlerle bir araya gelmek, seçimlerin nasıl yapıldığını, insanlarımızın bizleri tercih oylarıyla farklı partilerdeki ve listelerdeki adayları nasıl destekleyebileceklerini anlatmalıyız. Münih için duygu ve düşüncelerimi üyelerinizle paylaşmak isterim. 

Daima sizlerin desteğini hissediyor, toplumumuzu ilgilendiren konularda düşüncelerinizi her daim önemsiyorum. Sizleri ziyaret etmek sizlerle biraya gelmek sohbet etmek istiyorum. Etkinliklerden haberdar edin lütfen, geleyim katılayım. 
Hep beraber, el ele daha güzel bir gelecek, hoşgörülü bir toplum ve evimiz-şehrimiz Münih için, güç birliği yapalım. 

Kısa vadeli hesaplar için, uzun vadeli hedeflerden vazgeçilmez.Meydana indiğimiz, yola çıktığımız bu şerefli davadan asla dönmeyeceğiz. Bunu herkes böyle bilsin.
Bizim üstümüze düşen okumak, anlamak, kalkmak, anlatmak ve ve millete ve gençliğe öncülük etmek. Başarırsak Allah’tan, başaramazsak kendimizden.
Selamların en güzeliyle selam eder, saygılar sunarım. 

ŞİMDİ SÖZ SENDE!
Serdar Duran Liste 1 Adayı
serdar.duran9@gmail.com TELEFON 01628570151

- Reklam -

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

5,249BeğenenlerBeğen
1,590TakipçilerTakip Et
2,130TakipçilerTakip Et
1,241AbonelerAbone
- Reklam Alanı -

SON DAKİKA

Nürnberg Yeni camii DİTİB’e geçti

NÜRNBERG’İN şehir merkezi Plärrer Meydanı’ndaki eski adıyla Șaban Hoca Camii ( Yeni Cami ) olanak ta bilinen 400 metrekare büyüklüğünde Diyanet İşleri Türk İslam Birliği’ne (DİTİB)...

Nürnberg’e bahar geldi