Ana Sayfa Almanya '' Helal Hannover" Fuarı ve Nürnberg ''IWA'' Fuarı da iptal

” Helal Hannover” Fuarı ve Nürnberg ”IWA” Fuarı da iptal

-

- Reklam -
- Reklam -

Koronavirüs etkisiyle iptal edilen Fuarlarla ilgili olarak

Koronavirüs Nürnberg ” IWA” ve ” Helal Hannover Fuarı”nın da iptallerine sebep oldu.

T.C Münih Başkonsolosluğu nezdindeki Ticaret Ataşeliğinden alınanan bilgiye göre de Mart ayı içinde Nürnberg kentinde yapılacak olan silah ve patlayıcı Fuarı ” IWA” ile 6 Martta Hannover’de gerçekleşmesi planlanan ” Helal Honnover Fuarının ” da belirsiz bir tarihe ertelendiği öğrenildi.

Koronavirüs etkisiyle yapılamayan ve ertelenen fuarlar konusunda Münih Ticaret Ataşesi Ertem Çoban, Münih’teki ”El sanatları- Handwerkmesse- nin Türkiye ihracatçısı bakımından büyük katılımına (geçtiğimiz yıl 2 katılımcı) odaklanmadığını, buna karşılık , T.C. Ticaret Bakanlığına bağlı bir kuruluş olan ” Akreditasyon Kurumunun” katılacağı ” Helal Hannover Fuarının” iptalinin bu konuda bir boşluk yarattığına dikkat çekerken, Münih Ticaret Ataşeliği ve MÜSİAD Münih organizasyonuyla 5 Mart tarihinde Müsiad Münih Toplantı Salonunda T.C Akreditasyon Kurumu Başkanı Zafer Soylu iştirakıyla düzenlenmesi planlanan toplantı da yapılamayacak.

Haber : Bavyera TV Haber Merkezi

Haberleri kaçırmamak için sayfamızı takip edin: www.facebook.com/bavyeratv

- Reklam -

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

5,249BeğenenlerBeğen
1,590TakipçilerTakip Et
2,130TakipçilerTakip Et
1,241AbonelerAbone
- Reklam Alanı -

SON DAKİKA

Allegro Türk Müziği Korosu İzleyenleri Büyüledi

Orkestra Şefi ve Keman Sanatçısı Taner Bekmezci yönetiminde Allegro Türk Müziği Korosu tarafından icra edilen Yeşilçam Film Şarkıları, 23 Eylül Cumartesi günü...

Göç hikayesini anlattı