Ana Sayfa Bavyera Avrupa Türk Konfederasyon Genel Başkanı Cemal Çetin, Türk Kültür Ocağına saldırı ile...

Avrupa Türk Konfederasyon Genel Başkanı Cemal Çetin, Türk Kültür Ocağına saldırı ile ilgili açıklama yaptı

-

Almanya Türk Federasyona bağlı Düren Türk Kültür Ocağına hain teröristler tarafından Molotoflu saldırı yapılmıştır. Yapılan bu alçakça saldırıda derneğimizde maddi hasar meydana gelmiştir.

Şerefsiz teröristlerce derneğimize yapılan hain saldırıyı şiddetle lanetliyor, Düren emniyet güçleri tarafından alçak teröristler tarafından yapılan saldırının faillerinin en kısa zamanda yakalanmasını ve adalete teslim edilmesini bekliyoruz.

Derneklerimize yapılan saldırılar, teröristlerin “ hastalıklı ruh hallerini “ gösterircesine ya gece yarısı karanlıktan faydalanarak, yada yüzlerine maske takarak yapılmaktadır.

Tüm insanlık Covid-19 belasıyla mücadele ederken, mübarek Ramazan ayında, hain teröristler yaptıkları alçakça saldırılarla insanlık düşmanı olduklarını bir daha ortaya koymuşlardır.

Derneklerimize hain teröristlerce yapılan alçakça saldırılar bizi asla yıldıramaz. Haklarımızın hukuk içerisinde takipçisi olacağız ve faaliyetlerimizi eksisiz sürdüreceğiz.

Avrupa Türk Konfederasyon
Genel Başkanı
Cemal Çetin

Haber : Bavyera TV Haber Merkezi

Haberleri kaçırmamak için sayfamızı takip edin: www.facebook.com/bavyeratv

- Reklam -

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

5,249BeğenenlerBeğen
1,590TakipçilerTakip Et
2,130TakipçilerTakip Et
1,241AbonelerAbone
- Reklam Alanı -

SON DAKİKA

Moosburg’da Çanakkale Şehitlerini Anma Etkinliği Düzenlendi

Münih Moosburg – Freising  Türkçe ve Türk Kültürü dersi öğretmeni Ali Naşit Aras, öğrencileri ve velilerinin katkıları ile hazırlanan 18 Mart Çanakkale...