Ana Sayfa Bavyera SPD Eyalet Milletvekili IGMG Güney Bavyera Bölgesini Ziyaret Etti

SPD Eyalet Milletvekili IGMG Güney Bavyera Bölgesini Ziyaret Etti

-

- Reklam -

Almanya Sosyal Demokrat Partisi (SPD) Bavyera Eyalet Milletvekili Diana Stachowitz ve beraberindeki bir heyet, İslam Toplumu Millî Görüş Güney Bavyera Bölge Merkezini ziyaret etti.

İslam Toplumu Millî Görüş (IGMG) Güney Bavyera Bölge Merkezinin, Münih yakınlarındaki Moosach kasabasında bulunması sebebiyle SPD Moosach Teşkilatı ve Belediye Meclisi üyeleri de ziyarette yer aldı.

Teşkilatı daha yakından tanımak amacıyla yapılan ziyarette IGMG Güney Bavyera Bölge Başkanı. M. Tayyip Sayan bir teşkilat olarak IGMG’nin genel hizmetleri ve teşkilatlanmasının yanı sıra bölgesel ve yerel hizmetleri hakkında bilgilendirmede bulundu.

SPD Bavyera Eyalet Milletvekili Diana Stachowitz, IGMG’nin Moosach kasabasında bölge ve eğitim merkezi ile birlikte hem fiziki hem de kültürel bir zenginlik kazandırdığını söyledi.

Moosach Belediye Meclis Üyesi Julia Schönfeld-Knorr IGMG Bölge Başkanı Tayyip Sayan’a Moosach’ı tanıtan bir kitap verdi. Bunun üzerine Bölge Başkanı Tayyip Sayan, “Biz Moosach’ın tanıtımında en büyük elçiyiz. Avrupa, Amerika ve Avustralya’daki teşkilatlarımızın hepsi Moosach’ı bizim sayemizde tanıdı.” dedi.(ib)

Haber : Bavyera TV Haber Merkezi

Haberleri kaçırmamak için sayfamızı takip edin: www.facebook.com/bavyeratv

- Reklam -

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

5,249BeğenenlerBeğen
1,590TakipçilerTakip Et
2,130TakipçilerTakip Et
1,241AbonelerAbone
- Reklam Alanı -

SON DAKİKA