Ana Sayfa Bavyera Münih Emniyet Müdürü Hubertus Andrä emekliye ayrılıyor

Münih Emniyet Müdürü Hubertus Andrä emekliye ayrılıyor

-

- Reklam -
- Reklam -

Münih Emniyet Müdürü Hubertus Andrä emekliye ayrılıyor

2013 yılından bu yana Münih Emniyet Müdürülüğü görevini yürüten ve Türk toplumunun yakından tanıdığı Hubertus Andrä, emekliye ayrılmasıyla yerine İçişleri Bakanlığının Sığınmacı Daire başkanı Thomas Hampel atanacak.

Türk Basını ve Derneklerle yaptığı toplantılar ve toplumun sorunlarına çözüm konularında olumlu yaklaşımıyla tanıdığımız Münih Emniyet Müdürü Hubertus Andrä, 31 Ekim 2020 tarihi itibariyle emekli oluyor.

Türk medyası ve dernek temsilcileriyle geleneksel basın toplantılarından toplumun yakından tanıdığı Hubertus Andrä, 7000 bin personelle Bavyera’nın en büyük polis merkezinin başkanı olarak özellikle aşırı sağ, hırsızlık, asayiş konularında, Münihin Bahnhof (trengarı), Goethestr., Landwehrstr., Schwanthalerstr., Theresienwıese, Altebotanischegarten gibi suç yoğunluğu olan kesimlerinde aldığı tedbirlerle Münih’i Almanya’nın büyük şehirleri arasında en güvenli kent olarak tanınmasını sağlamıştı.

1959 yılında polis kökenli aileden doğan ve 1975 yılında baba mesleğini seçen Hubertus Andrä, sırasıyla 1986 da başkomiser, 1992 yılında Bavyera’nın Avusturya hududuna yakın Traunsteın kenti Emniyet Müdür Yardımcılığı ve 2005 te Müdürü olarak devam etmiş, 2008 yılında Bavyera İçişleri Bakanlığına geçerek Polis Harekat Dairesi , 2012 de Anayasa koruma Şube ve Siberkriminalite dairesinde görevi sonrasında, Eyalet Emniyet Müdürlüğüne atanan Wilhelm Schmidbauer’den boşalan Münüh Emniyet Müdürü olarak göreve başlamıştı.

Emekliye ayrılacak olan Hubertus Andrä yerine halen Bakanlıkta Sığınmacı (Asyl) Daire Başkanı olan 1966 yılı doğumlu Thomas Hampel atandı.

Haber: Orhan Tinengin

Son dakika haberleri için sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
https://www.facebook.com/bavyeratv
https://www.instagram.com/bavyeratv/
https://www.twitter.com/bavyeratv
https://www.youtube.com/bavyeratvhaberkanali

- Reklam -

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

5,249BeğenenlerBeğen
1,590TakipçilerTakip Et
2,130TakipçilerTakip Et
1,241AbonelerAbone
- Reklam Alanı -

SON DAKİKA

Münih Sağlık ve Estetik Fuarında Türkiye’de sunulan imkanlar tanıtıldı

İlk kez düzenlenen Münih Sağlık ve Estetik Fuarında Türkiye'de sunulan imkanlar tanıtıldı. Sağlık fuarında Türkiye'de faaliyette olan sağlık merkezlerinden 60 katılımcı kuruluştan...