Ana Sayfa Bavyera Bavyera Polis sendikası; Münih polis teşkilatındaki uyuşturucu skandalı ''Canımızı yakıyor''

Bavyera Polis sendikası; Münih polis teşkilatındaki uyuşturucu skandalı ”Canımızı yakıyor”

-

- Reklam -

Bavyera Polis sendikası başkanı Jürgen Köhnlein, Münih’te büyüyen uyuşturucu skandalı nedeniyle polisin itibarından endişe ediyorum, “Bu bizi incitiyor” dedi.

Bavyera Polis sendikası başkanı Jürgen Köhnlein, Münih’te büyüyen uyuşturucu skandalı nedeniyle polisin itibarından endişe ediyor. “Bu bizi incitiyor. Ne yazık ki, medyada çıkan olumsuz manşetler, Polisliğe çok kötü bir ön yargı oluştuğunu belirtti.

Ne olmuştu.

Eyalet Kriminal Polis Ofisi’nden 17’den fazla müfettiş ve 100 polis memuru, büyük çaplı bir operasyon kapsamında Çarşamba günü Bavyera’da bir çok yerde baskın yapmıştı. Baskında şüphelilerin ev ve işyerleri aranmıştı.

Soruşturma, Münih’teki bir gece kulübünün müşterilerine uyuşturucu temin ettiği iddia edilen şüpheli bir uyuşturucu kaçakçısı, mahkemede iki polisin ismini vermişti. İki polis memuru hakkında yürütülen soruşturma sonunda bir çok polisin adı karışmıştı. Görevini kötüye kullanan bazı şüpheli polislerin görevinden uzaklaştırılmıştı.

Polis memurlarının operasyonlar sırasında ele geçirilen uyuşturucuları sattıklarına dair ciddi delilere ulaşılması üzerine savcılık geniş çaplı soruşturma başlattı.

Son dakika haberleri için sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
https://www.facebook.com/bavyeratv
https://www.instagram.com/bavyeratv/
https://www.twitter.com/bavyeratv
https://www.youtube.com/bavyeratvhaberkanali

- Reklam -

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

5,249BeğenenlerBeğen
1,590TakipçilerTakip Et
2,130TakipçilerTakip Et
1,241AbonelerAbone
- Reklam Alanı -

SON DAKİKA