Ana Sayfa Almanya Almanların yüzde 85'i Covid-19 önlemlerini destekliyor

Almanların yüzde 85’i Covid-19 önlemlerini destekliyor

-

- Reklam -
- Reklam -

Bavyera Başbakanı Markus Söder, yeni alınan koronavirüs önlemleri için halktan destek geldiğini açıkladı.

Söder, Almanların yüzde 85’i artan koronavirüs vakaları için alınan önlemleri destekliyor ve özel kutlamalarda misafir sayısını daha güçlü bir şekilde sınırlandırmanın doğru olduğunu düşünüyor. Bavyera’da, 100.000 kişi başına 35′ den fazla enfeksiyon olan il veya ilçelerde sadece 50 kişi iç mekan katılımcıya izin veriliyor. Söder ayrıca, virüsle birlikte savaşmak için bir arada olmalıyız! dedi.

Bavyera’da son 7 günde 100 Binde 35 kişinin yeni enfekte olması durumunda özel toplantılarda 25 katılımcının, sınırın 100 binde 50’yi aşması durumunda özel kutlama ve toplantılarda 10 katılımcı olması tavsiye ediliyor.

Almanya’da enfeksiyon zincirlerinin izlenebilirliğini sağlamak için, doğru iletişim bilgileri (özellikle iletişim bilgileri ve ikamet adresi ) esastır. Bu nedenle, lokantacılar, otel işletmecileri ve organizatörler, müşteri bilgilerini listeye yazmama durumunda ise 1.000 avroluk cezai işlem uygulanıyor. Restoranlarda ve cafelerde düzenlenmiş konuk listelerindeki kişisel bilgilerini yanlış yazan müşteriler için 250 avroya kadar para cezası veriliyor.

Son dakika haberleri için sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
https://www.facebook.com/bavyeratv
https://www.instagram.com/bavyeratv/
https://www.twitter.com/bavyeratv
https://www.youtube.com/bavyeratvhaberkanali

- Reklam -

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

5,249BeğenenlerBeğen
1,590TakipçilerTakip Et
2,130TakipçilerTakip Et
1,241AbonelerAbone
- Reklam Alanı -

SON DAKİKA

Münih Sağlık ve Estetik Fuarında Türkiye’de sunulan imkanlar tanıtıldı

İlk kez düzenlenen Münih Sağlık ve Estetik Fuarında Türkiye'de sunulan imkanlar tanıtıldı. Sağlık fuarında Türkiye'de faaliyette olan sağlık merkezlerinden 60 katılımcı kuruluştan...