Ana Sayfa Bavyera Bavyera Başbakanı Söder, Almanya çapında maske takmayana 250 avro para cezası istiyor

Bavyera Başbakanı Söder, Almanya çapında maske takmayana 250 avro para cezası istiyor

-

- Reklam -
- Reklam -

Bavyera Başbakanı Söder, koronavirüs önlemleri ihlalleri için ülke genelinde daha sert cezalar verilmesi çağrısında bulunuyor.

Bavyera Başbakanı Söder, Pazar günü yaptığı açıklamasında, ”Makul olanı mantıksız olanlardan koruruz.” dedi. Söder, Almanya’da tek tip eylem zamanı. Herkes için anlaşılır kurallara ihtiyacımız var, aksi takdirde 2. kilitlenme riski vardır. Bunlar: daha fazla maske, daha az alkol ve daha küçük partilerdir. Ve maskeyi reddedenler için 250 € ‘luk tek tip para cezası. .

Söder, enfeksiyon rakamlarının “çok yüksek” olduğunu söyledi. Söder, “Bu gelişmenin ancak daha sonra gerçekleşeceğini ummuştum.” Bu nedenle şimdi hızlı hareket etmek gereklidir. “Panik olmadan, ama akıl ve sağduyu ile” şimdi önümüzdeki haftalarda ne önlemler gerekli ve neler dikkate alınacak onun kararlarını vereceğiz. “Kesinlikle bir kilitleme istemiyorum,”dedi.

Söder, maske kullanımı birçok yerde sıkılaştırılmalıdır.

Bavyera Başbakanı Markus Söder, ihlaller nedeniyle ülke genelinde daha sert cezalar verilmesi için kampanya yürüttü. Söder, Almanya çapında 250 Euro maske ihlal cezası olması gerektiğini belirtti. Bavyera’da maske ihlali cezası 250 avro.

Söder, “Ben bir sinyal olarak yardımcı olacağını düşünüyorum. 250 avro söz konusu olduğunda, bu insanlar için kişisel bir motivasyondur.” dedi.

Rahatlama ancak 2021 baharında beklenebilir. Söder, gerçekçi bir şekilde, önümüzdeki altı ayın akıllıca olması ve belli temel ilkelere uyulması gerektiğini söyledi.

Son dakika haberleri için sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
https://www.facebook.com/bavyeratv
https://www.instagram.com/bavyeratv/
https://www.twitter.com/bavyeratv
https://www.youtube.com/bavyeratvhaberkanali

- Reklam -

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

5,249BeğenenlerBeğen
1,590TakipçilerTakip Et
2,130TakipçilerTakip Et
1,241AbonelerAbone
- Reklam Alanı -

SON DAKİKA

Münih Sağlık ve Estetik Fuarında Türkiye’de sunulan imkanlar tanıtıldı

İlk kez düzenlenen Münih Sağlık ve Estetik Fuarında Türkiye'de sunulan imkanlar tanıtıldı. Sağlık fuarında Türkiye'de faaliyette olan sağlık merkezlerinden 60 katılımcı kuruluştan...