Ana Sayfa Bavyera Bavyera'da Polis ve silahlı kuvvetler tarafından terörle mücadele için NTEX 2020 tatbikatı...

Bavyera’da Polis ve silahlı kuvvetler tarafından terörle mücadele için NTEX 2020 tatbikatı gerçekleştirildi

-

Bavyera İçişleri Bakanı Joachim Herrmann, Polis ve silahlı kuvvetlerin Gäuboden kışlasında gerçekleştirdiği operasyonel tatbikatı (“NTEX 2020”) çok başarıydı dedi.

Herrmann, hareket güvenliğini ve çeşitli acil durum hizmetlerinin etkileşimini daha da optimize etmek için polis ve silahlı kuvvetler arasında daha fazla ortak tatbikat yapılacağını duyurdu: “Çünkü acil bir duruma mümkün olduğunca hazırlıklı olmak istiyoruz.” diye konuştu.

(“NTEX 2020”) Tatbikatında yaşamı tehdit eden durumlarda enfeksiyondan korunmayı dikkate alarak yaklaşık 100 acil durum personeli birlikte icra edildi. Olası bir terör saldırısı durumunda ciddi şekilde yaralı kişileri güvenli bir yere getirmek için özel korumalı araçlar kullanıldı.

Bavyera İçişleri Bakanı Joachim Herrmann, nerede hala iyileştirme yapılabileceğini belirlemek için tatbikatın ayrıntılı bir şekilde analiz edileceğini duyurdu.

Bavyera Polisi 43.500’den fazla görevle şimdiye kadarki en yüksek sayıda işi başardı.

Herrmann’a göre, 2013 yılına kıyasla yaklaşık 342 milyon euro ile 537 milyon euro’nun üzerinde olan 2020 için mevcut malzeme ve inşaat bütçesine atıfta bulunarak, “Mümkün olan en iyi ekipmana da çok para harcıyoruz,” diye ekledi, bununla acil servislerimizin ekipmanını ve korumasını önemli ölçüde iyileştiriyoruz “. Buna yeni hücum aracı ‘ENOK 6.2’ de dahildir. Özel olarak zırhla korunan bu araçlardan ikisi, 2020 yazından itibaren Bavyera Polisi özel kuvvetleri tarafından kullanıma hazır hale getirildi.

Son dakika haberleri için sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
https://www.facebook.com/bavyeratv
https://www.instagram.com/bavyeratv/
https://www.twitter.com/bavyeratv
https://www.youtube.com/channel/UCgUPWaZQ1LetH_VU0TglhDA

- Reklam -

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

5,249BeğenenlerBeğen
1,590TakipçilerTakip Et
2,130TakipçilerTakip Et
1,241AbonelerAbone
- Reklam Alanı -

SON DAKİKA