Ana Sayfa Bavyera Münih Emniyet Müdürü Hubertus Andrä Emekli Oldu

Münih Emniyet Müdürü Hubertus Andrä Emekli Oldu

-

Bavyera İçişleri Bakanı Joachim Herrmann, 2013 yılından bu yana Münih Emniyet Müdürülüğü görevini yürüten Hubertus Andrä’ya hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.

Herrmann, atama mektubunu Thomas Hampel’e verdi. Yeni Münih Emniyet Müdürü, İçişleri Bakanlığı Sığınmacı Daire başkanı Thomas Hampel oldu.

Bavyera İçişleri Bakanı Joachim Herrmann, emekli olan Münih Emniyet Müdürü Andrä’yı, polis merkezinin kaderini muazzam bir kararlılıkla ve büyük bir tutkuyla yöneten seçkin bir polis şefi olarak tanımladı.

Herrmann sözlerine, insanlık ve kişisel dostluk hiçbir zaman Andrä için önemsiz olmadı, aksine onun liderlik felsefesinin temel taşı oldu. İçişleri Bakanı Herrmann, Temmuz 2016’da Olimpiyat alışveriş merkezinde yaşanan ve birçok polis memuru için travmatik bir deneyim olan korkunç saldırıya atıfta bulundu. Herrmann, acil servislerin kapsamlı takibi bu nedenle Andrä için önemliydi. “En zor durumlarda bile, Andrä gerekli sükuneti ve genel bakışı korudu. Kalbi her zaman doğru yerdeydi.” dedi.

Herrmann, Münih Güvenlik Konferansı ve Oktoberfest gibi büyük yıllık etkinliklerin sorunsuz yürütülmesinde Andrä’nın ve ekip arkadaşlarının katkısının büyük olduğunu belirtti.. Herrmann, Dünyanın her yerinden gelen konuklar, Münih polisinin son derece profesyonel çalışmalarına her zaman güvendiğin ve ”Andrä Münih’in polis şefi olarak, eyalet başkentinin her yıl en güvenli metropol olarak en üstlerde yer almasına büyük katkıda bulundu.” dedi.

Herrmann, “Tüm Bavyera eyalet hükümeti adına Münih vatandaşlarının güvenliği için yorulmak bilmeyen çabalarınız için çok teşekkürlerimi iletiyorum.” ifadeleri kullandı.

Son dakika haberleri için sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
https://www.facebook.com/bavyeratv
https://www.instagram.com/bavyeratv/
https://www.twitter.com/bavyeratv
https://www.youtube.com/bavyeratvhaberkanali

- Reklam -

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

5,249BeğenenlerBeğen
1,590TakipçilerTakip Et
2,130TakipçilerTakip Et
1,241AbonelerAbone
- Reklam Alanı -

SON DAKİKA