Ana Sayfa Bavyera Münit'te yasadışı partilere polis baskını

Münit’te yasadışı partilere polis baskını

-

Bavyera’nın başkenti Münih, gençlerin yasadışı düzenlediği korona partileri, polisin düzenlediği baskınla son buluyor.

Münih polisi hafta sonu, Münih’in bir çok noktasına baskın yaptı, Baskında Enfeksiyon Koruma Yasasını ihlalden bir çok kişiye cezai işlem yapıldı.

13 Kasım 2020 Cuma günü saat 20:30 sularında polise, yaklaşık 40 gençten oluşan bir grubun Olimpiyat Parkı’nda Spiridon-Louis-Ring’de bir parti kutlayacağı bilgisi verildi. Polis olay yerine geldiğinde, insanların çoğu kaçtı. Yakalanan, altı kişinin Enfeksiyon Koruma Yasasını ihlal ettiği için cezai işlem yapıldı.

14 Kasım 2020 Cumartesi günü saat 20:40 civarında, polise Bogenhausen’deki bir apartman dairesinde aşırı gürültülü bir parti olduğu bildirildi. Özel bir doğum günü partisi daha sonra polis tarafından dağıtıldı. Orada bulunan yedi kişinin tümü Enfeksiyon Koruma Yasası kapsamında rapor edildi.

14 Kasım 2020 Cumartesi günü, saat 23:50 civarında, polise Gronsdorf’taki bir çakıl fabrikasında yaklaşık 50 kişiyle bir parti olduğu bildirildi. Polis olay yerine geldiğinde insanlar kaçtı. 19 kişi tespit edilebildi. Hepsi de Enfeksiyon Koruma Yasası’nın ihlali ve izinsiz giriş nedeniyle rapor edildi.

15 Kasım 2020 Pazar günü, saat 13:20 civarında, Euroindustriepark bölgesinde bir otoparkta kutlama yapan bir grup insan bildirildi. Polis daha sonra toplam 33 kişiyi buldu. Hepsi için kimlik tespiti yapıldı, Enfeksiyondan Korunma Kanunu uyarınca rapor edildi.

Son dakika haberleri için sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
https://www.facebook.com/bavyeratv
https://www.instagram.com/bavyeratv/
https://www.twitter.com/bavyeratv
https://www.youtube.com/bavyeratvhaberkanali

- Reklam -

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

5,249BeğenenlerBeğen
1,590TakipçilerTakip Et
2,130TakipçilerTakip Et
1,241AbonelerAbone
- Reklam Alanı -

SON DAKİKA