Ana Sayfa Almanya Mecklenburg İçişleri Bakanı, Neo-Nazi bağlantılı kişiden aldığı silah sonrası istifa etti

Mecklenburg İçişleri Bakanı, Neo-Nazi bağlantılı kişiden aldığı silah sonrası istifa etti

-

- Reklam -

Mecklenburg-Batı Pomeranya İçişleri Bakanı Lorenz Caffier, silah satın aldığı kişinin, Neo-Nazi bağlatılı olduğu ortaya çıktıktan sonra istifa etti.

Mecklenburg-Batı Pomeranya İçişleri Bakanı Lorenz Caffier, 2 yıl önce poligon işleten aşırı sağ bağlantılı bir kişiden silah ”Glock 19” satın alması istifa etmesine neden oldu.Caffier, hata olan şey silahı satın almam değildi, sonraki süreçte benim davranışım hatalıydı. ”Bunun için herkesden özür dilerim.” dedi.

Mecklenburg-Batı Pomeranya İçişleri Bakanı Lorenz Caffier, sosyal medyadan istifa haberini şu ifadelerle duyurdu. “Memleketime, Mecklenburg-Batı Pomeranya eyaletine hizmet etmekten gerçekten keyif aldım.” Halkın refahı ve ülkenin kalkınması için üzerime düşeni yapmak benim için büyük bir onurdu. Ülkemi seviyorum, buradaki insanları seviyorum, zihniyetlerini seviyorum. Birçok sohbeti ve kişisel karşılaşmayı çok özleyeceğim. Ülkemizdeki insanlara güvenleri için teşekkür ediyorum. İyi işbirliği için İçişleri Bakanlığı personeline teşekkür ederim. Çevremdekilere en kötü zamanlarda bile verdikleri sarsılmaz destek için teşekkür ederim.

Size en iyisini diliyorum ve kendinize iyi bakın. Lorenz Caffier

Mecklenburg-Batı Pomeranya İçişleri Bakanı Lorenz Caffier, Almanya’nın (14 yıl ) en uzun eyalet bakanlığı görevini yürüten siyasetçisiydi.

Son dakika haberleri için sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
https://www.facebook.com/bavyeratv
https://www.instagram.com/bavyeratv/
https://www.twitter.com/bavyeratv
https://www.youtube.com/bavyeratvhaberkanali

- Reklam -

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

5,249BeğenenlerBeğen
1,590TakipçilerTakip Et
2,130TakipçilerTakip Et
1,241AbonelerAbone
- Reklam Alanı -

SON DAKİKA