Ana Sayfa Bavyera Nürnberg’te 3 Türk genç kızın karıştığı feci kaza yaşandı

Nürnberg’te 3 Türk genç kızın karıştığı feci kaza yaşandı

-

- Reklam -

BMW sürücüsü 120 km / hızla bir kamyona çarptı Salı gecesi, 21 yaşındaki bir BMW sürücüsü yaklaşık 120 km / hızla park etmiş bir kamyona çarptı.

Frankenstrasse’deki ciddi kazada 17 yaşındaki yolcu hayati tehlike yaratacak şekilde yaralandı. Sürücü ve 16 yaşındaki bir diğer yolcu da ağır yaralandı. Yetkililer şu anda 21 yaşındaki çocuğun ehliyetinin olup olmadığını kontrol ediyor.

Polise göre, sürücü arabayı o kadar hızlandırdı ki BMW’nin kontrolünü kaybetti ve yoldan çıktı. Kenara park etmiş bir karavanı taradı, bir ağaca çarptı ve sonunda park halindeki bir kamyona çarptı. Çarpmanın kuvveti o kadar şiddetliydi ki, BMW kendisini kamyonun yükleme alanının altına sıkıştırdı ve onu diğer iki park halindeki arabaya itti.

Ağır ekipmanla kurtarıldıTrafik polisi, itfaiye ve kurtarma ekibi içeri girdi. 17 yaşındaki yolcu enkaz halindeki arabada mahsur kaldı ve itfaiye onu ağır ekipmanlarla kurtarmak zorunda kaldı. Yaşamı tehdit eden yaraları nedeniyle, genç derhal hastaneye kaldırılmak zorunda kaldı.

Ambulans servisi de yaralı şoför ve 16 yaşındaki çocuğu arka koltukta çevre kliniklere götürdü. Nürnberg trafik polisi ciddi kazayı kaydetti. 21 yaşındaki sürücünün nefesten alkol testi negatif çıktı.

Yetkililer şu anda 21 yaşındaki sürücünün ehliyetinin olup olmadığını kontrol ediyor. Buna ek olarak, genç kadınlar araçta üç kişi olduğu ve gece sokağa çıkma yasağını ihlal etmiş olabileceği için polis Corona kurallarının ihlalini araştırıyor. Polis, neden olunan zararı on binlerce avro olarak tahmin ediyor. Frankenstrasse, üç genç kız kurtarılırken ve enkaz kurtarılırken geçici olarak kapatıldı.

Haber: Nürnberg Taner TÜZÜN

Son dakika haberleri için sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
https://www.facebook.com/bavyeratv
https://www.instagram.com/bavyeratv/
https://www.twitter.com/bavyeratv
https://www.youtube.com/bavyeratvhaberkanali

- Reklam -

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

5,249BeğenenlerBeğen
1,590TakipçilerTakip Et
2,130TakipçilerTakip Et
1,241AbonelerAbone
- Reklam Alanı -

SON DAKİKA