Ana Sayfa Bavyera Münih polisi izinsiz korona partileri dağıttı

Münih polisi izinsiz korona partileri dağıttı

-

Bavyera’nın Başkenti Münih’te korona pandemisi kapsamında polis operasyonları yapıldı.

23 Aralık 2020 Çarşamba 06:00 ile 28 Aralık 2020 Pazartesi 06:00 arasındaki dönemde, Münih polis merkezinin (hem şehir hem de Münih bölgesi) sorumluluk alanında çok sayıda kontrol ve operasyon gerçekleşti. Bu dönemde 4.200’ün üzerinde kontrol yapıldı. 389 ihlal bildirildi. 75 vakada sokağa çıkma yasağına uymadığı için işlem yapıldı.

25 Aralık 2020 Cuma günü, saat 16:55 civarında, ihbar yapan bir kişi polis acil durum numarası 110’u aradı ve Neuperlach’taki Max-Kolmsperger-Straße’de bir binada kutlama yapan birkaç kişinin olduğunu söyledi.

Münih polisinin birkaç devriyesi bölgeye gönderildi ve orada kutlama yapan, bazıları alkol içen ve maske takmayan 30 kişiyle karşılaştı. Polis kutlamayı dağıttı. İnsanlar bölgeyi terk etmek zorunda kaldı ve Enfeksiyon Koruma Yasasını ihlal ettikleri için yasal işlem yapıldı.

27 Aralık 2020 Pazar günü, saat 20:25 civarında, Ramersdorf’taki Leinbergerstraße’deki bir apartman dairesinde gürültülü bir partinin yapılacağı polis acil durum numarasına bildirildi.

Polis Karakolu 24’ten (Perlach) iki ekip olay mahalline gitti ve bir apartmanda yüksek sesle kutlama yapan sekiz kişiyle karşılaştı. Parti sona erdi ve partiye katılanlara, Enfeksiyon Koruma Yasası’nı ihlal ettiği için rapor düzenlendi.

Son dakika haberleri için sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
https://www.facebook.com/bavyeratv
https://www.instagram.com/bavyeratv/
https://www.twitter.com/bavyeratv
https://www.youtube.com/bavyeratvhaberkanali

- Reklam -

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

5,249BeğenenlerBeğen
1,590TakipçilerTakip Et
2,130TakipçilerTakip Et
1,241AbonelerAbone
- Reklam Alanı -

SON DAKİKA

Moosburg’da Çanakkale Şehitlerini Anma Etkinliği Düzenlendi

Münih Moosburg – Freising  Türkçe ve Türk Kültürü dersi öğretmeni Ali Naşit Aras, öğrencileri ve velilerinin katkıları ile hazırlanan 18 Mart Çanakkale...