Ana Sayfa Bavyera Bavyera Başbakanı Söder: Korona 2021 yılına da hakim olacak

Bavyera Başbakanı Söder: Korona 2021 yılına da hakim olacak

-

- Reklam -
- Reklam -

Bavyera Başbakanı Söder: Korona 2021 yılına da hakim olacak.

Bavyera Başbakanı Markus Söder, bugün eyalet parlamentosunda yaptığı konuşmada, koronavirüsün 2021 yılına da hakim olacağını söyledi. Söder, korona döneminin yakında biteceğini düşünenler yanılıyor. Hatta, ”Daha uzun süre devam edeceğini bile düşünüyorum” dedi.

Söder, mevcut rakamların gerçek enfeksiyon sayısını yansıtıp yansıtmadığına da şüpheyle yaklaştığını söyledi. Bildirilmemiş vakaların sayısı konusunda şimdiden endişeler var. Daha hızlı yayılan mutasyona uğramış virüsten, hepimiz için daha büyük bir tehlike gelebilir. Diğer ülkelerden edinilen deneyimler, özellikle genç insanlar ve okul çocukları için etkili olduğunu göstermiştir. Bu yüzden burada dikkatli olmalıyız. Korona kuralları bu nedenle orantılıdır.

Söder, korona sıcak noktaları için planlanan 15 kilometrelik hareket kısıtlamasının uluslararası karşılaştırmada “hafif bir düzenleme” olduğunu vurguladı.

Pazartesi gününden itibaren, yedi günlük insidans değeri 200’den fazla olan belediye vatandaşlarının, bir günlük turistik gezi için ikamet ettikleri yerden en fazla 15 kilometre seyahat etmelerine izin veriliyor.

Son dakika haberleri için sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
https://www.facebook.com/bavyeratv
https://www.instagram.com/bavyeratv/
https://www.twitter.com/bavyeratv
https://www.youtube.com/bavyeratvhaberkanali

- Reklam -

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

5,249BeğenenlerBeğen
1,590TakipçilerTakip Et
2,130TakipçilerTakip Et
1,241AbonelerAbone
- Reklam Alanı -

SON DAKİKA

Nürnberg’de barış sofrası kuruldu

Bu yılki barış ödülü Kenya’lı Malcom Bıdalı’ya verildi Nürnberg kentinin resmiyet kazanmasının 954’nci ve 30 Yıl Savaşlarının bitişinin354'üncü yılında,...

Göç hikayesini anlattı