Ana Sayfa Bavyera Ansbach polisi, iki Rumen vatandaşın arabasında belgesiz yavru köpekler buldu

Ansbach polisi, iki Rumen vatandaşın arabasında belgesiz yavru köpekler buldu

-

- Reklam -
- Reklam -

Ansbach trafik polisinin sivil devriyesi sırasında, Cuma gecesi A 7 otobanında bir arabayı kontrol etmek istedi. Sürücü kontrolden kaçmaya çalıştı ve otoyoldan “Wörnitz” kavşağında çıktı. Polis, Walkersdorf’ta bir yerleşim bölgesinde arabayı durdurulabildi.

21 ve 40 yaşlarındaki iki Rumen vatandaşının bulunduğu arabada, polis arama gerçekleştirdi. Sürücü koltuğunun altındaki ayak boşluğunda, sadece birkaç haftalık olan “Maltese” cinsi köpek ırkından iki küçük yavru ile karşılaştılar.

Arabadaki sürücü ve yolcudan şüphelenen polis detaylı arama gerçekleştirdi. Detaylı aramada, sekiz yavru köpek daha buldular. İki Rumen vatandaşının Yanlarında hayvanlar için evrakları yoktu.

Hayvanlara el koyan polis aç ve susuz kalan yavru köpeklere bakmak için polis merkezine götürdü.

Hayvanlar daha sonra, sorumlu veteriner ofisi Ansbach’a teslim edilirler ve uygun bakımlarının sağlandığı bir hayvan barınağına yerleştirilirler.

İki Rumen vatandaşının Hayvanları Koruma Yasası ve Hayvan Sağlığı Yasası ihlalleri nedeniyle ceza soruşturması başlatıldı. İkisi federal bölgeye girmek için geçerli bir “COVID-19 negatif testi” sunamadığı için, Enfeksiyon Koruma Yasası’nın ihlali için de para cezası prosedürü uygulanıyor.

“Maltese” cinsinin safkan köpekleri, tanesi 2.000 ila 2.500 Euro arasında bir değere sahip. Yakalanan hayvanların toplam değerinin 20.000 ila 25.000 Euro arasında.

Polizei Mittelfranken 

Son dakika haberleri için sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
https://www.facebook.com/bavyeratv
https://www.instagram.com/bavyeratv/
https://www.twitter.com/bavyeratv
https://www.youtube.com/bavyeratvhaberkanali

- Reklam -

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

5,249BeğenenlerBeğen
1,590TakipçilerTakip Et
2,130TakipçilerTakip Et
1,241AbonelerAbone
- Reklam Alanı -

SON DAKİKA

Arif Taşdelen’den Bavyera İçişleri Bakanına mektup

Bavyera Milletvekili, Bavyera üstün Hizmet madalyalı SPD’li Arif TaşdelenRegensburg’da Turkuaz camii’ne yapılan saldırı sonrası Bavyera İçişleri BakanıJoachim Hermann’a bir mektup yazarak kendisi...

Göç hikayesini anlattı