Ana Sayfa Bavyera Bavyera Milletvekili Arif Taşdelen, Eyalet, SPD Genel sekreteri olma yolunda

Bavyera Milletvekili Arif Taşdelen, Eyalet, SPD Genel sekreteri olma yolunda

-

Bavyera Milletvekili Arif Taşdelen, Eyalet, SPD Genel sekreteri olma yolunda.

SPD eş başkan adayları, Brunn ile Enders,Taşdelen’e genel sekreterlik önerdiler. 24 Nisan 2021 tarihinde, Bavyera’da yapılacak seçimlerde Sosyal Demokrat Parti (SPD) eş başkan adayları Florian von Brunn ve Ronja Enders, kazanmaları halinde, Bavyera’da tek yapancı ve Türk asıllı Milletvekili 47 yaşındaki Arif Taşdelen’e SPD partisinin Bavyera Eyalet Teşkilatının Genel sekreterliğini önerdiler. SPD Uyum sorumlusu Taşdelen’de bu teklifi kabul etti.

GÜÇLÜ PARTİ OLACAĞIZ.

SPD Bavyera Eyaleti eş başkan adayları Brunn ile Enders, güçlü bir başlangıç ve güçlü bir parti olacaklarını dillendirerek, Arif Taşdelen ile bu güce ulaşacağız dediler.

BENİM İÇİN BÜYÜK ONUR.

SPD Bavyera Parlamento grubunun göç ve gençlik politikası sözcüsü Arif Taşdelen, teklif için büyük onur duyduğunu ve SPD’ de değişiklik olmasının şart olduğunu belirtti.

Taşdelen, SPD’nin yeniden Halk Patisi olduğunun hatırlatılması gerektiğini vurguladı.

BAVYERA ÜSTÜN HİZMET MADALYASI BULUNUYOR.

İki dönemdir Bavyera Eyalet Meclisinde yer alan Milletvekili Arif Taşdelen’in “ Üstün Hizmet Madalyası “ bulunuyor. Arif Taşdelen ,bu madalyayı 2019 yılında yapılan bir törenle Bavyera Başbakanı CSU’lu Markus Söder’in elinden almıştı.

Haber: Taner TÜZÜN / NÜRNBERG

- Reklam -

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

5,249BeğenenlerBeğen
1,590TakipçilerTakip Et
2,130TakipçilerTakip Et
1,241AbonelerAbone
- Reklam Alanı -

SON DAKİKA

Depremzedeler Dualarla Anıldı

Nürnberg Konsolosluk binasındaki tören de,Türk Sivil kuruluş Başkan ve Üyelerihazır bulundu TÜRKİYE’NİN Nürnberg Başkonsolosluğu, 18 Mart Çanakkale Zaferi vedepremzedeleri...