Ana Sayfa Bavyera Bavyera sınır polisi kontrollerini artırdı

Bavyera sınır polisi kontrollerini artırdı

-

- Reklam -
- Reklam -

Herrmann, Bavyera sınır polisi tarafından daha yoğun kontroller yapılmasını talimatı verdi.

Bavyera İçişleri Bakanı Joachim Herrmann, Çek Cumhuriyeti sınırındaki Bavyera bölgelerinde yaşanan mutasyona uğramış enfeksiyon durumu nedeniyle, sınır ötesi taşıtlar, sınır ötesi yolcular ve geri dönenlerin Bavyera sınır polisi tarafından kontrollerinin artırılması talimatı verdi.

Herrmann, “Bu, katı korona giriş yönetmeliklerine uyumu daha da yoğun bir şekilde izlememizi sağlayacak” dedi. ”Memurlar özellikle korona testi yükümlülüğüne uygunluğu ve önemli karantina düzenlemelerinin geçmişine göre dijital giriş kaydına uygunluğu kontrol edecek” ifadelerini kullandı.

Herrmann’a göre, sınırda ve sınıra yakın bölgede sıkı sıkıya bağlı kontrol ağı, korona enfeksiyonlarının mümkün olan en iyi şekilde girişini ve yayılmasını önlemek için özellikle önemlidir: “Bu nedenle, federal hükümete çok minnettarım. Polis ayrıca Çek Cumhuriyeti sınırında korona kontrolleri de yapıyor Sınır polisimiz ve federal polis arasındaki koordinasyon ve işbirliği mükemmel. Bu, sınıra yakın bölgedeki kontrollerin yoğunluğunu daha da artırmamızı sağlıyor. “

Bavyera Polisi ve Federal Polisi, 27 Aralık 2020’den bu yana (4 Şubat 2021 itibariyle) Monitör ile uyumluluğu sağlamak için doğrudan sınırda, sınır bölgesinde ve Münih, Nürnberg ve Memmingen havalimanlarında yaklaşık 165.000 korona kontrolü gerçekleştirdi. korona enfeksiyonu koruma düzenlemeleri. 24.569 göçmen durumunda, sorumlu bölge idari makamına bir rapor verildi çünkü, örneğin, denetim sırasında hiçbir test kanıtı sunulmamıştı veya dijital giriş kaydı mevcut değildi.

Son dakika haberleri için sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
https://www.facebook.com/bavyeratv
https://www.instagram.com/bavyeratv/
https://www.twitter.com/bavyeratv
https://www.youtube.com/bavyeratvhaberkanali

- Reklam -

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

5,249BeğenenlerBeğen
1,590TakipçilerTakip Et
2,130TakipçilerTakip Et
1,241AbonelerAbone
- Reklam Alanı -

SON DAKİKA

Münih Sağlık ve Estetik Fuarında Türkiye’de sunulan imkanlar tanıtıldı

İlk kez düzenlenen Münih Sağlık ve Estetik Fuarında Türkiye'de sunulan imkanlar tanıtıldı. Sağlık fuarında Türkiye'de faaliyette olan sağlık merkezlerinden 60 katılımcı kuruluştan...