Ana Sayfa Bavyera Nürnberg’te ısıtma istasyonları kuruldu

Nürnberg’te ısıtma istasyonları kuruldu

-

- Reklam -

Nürnberg’te ısıtma istasyonları kuruldu.

Elektrik santralinde çıkan yangında 15 bin kişi etkilenmişti. Almanya’nın Nürnberg kentindeki büyük elektrik santralinde çıkan yangın sonrası, Enerji tedarikçisi N-Ergie, etkilenen Gebersdorf ve Röthenbach semtlerindeki bölgesel ısıtma kapasitelerini iyileştirmek için mobil ısıtma istasyonları kullanmaya başladı.

Bu sistemlerden dört tanesi halihazırda sahada ve şu anda bölgesel ısıtma borularına bağlandı. Bu, bir kliniğin yanı sıra iki huzurevinin ve bir yerleşim alanının sağlanmasını sağladı.

Üç sistem daha teslim edilecek ve bağlanacak. Toplamda yaklaşık 8,5 megavat (MW) olan toplam yedi santralin bağlanması bekleniyor. N-Ergie’ye göre, bu, ağı daha da stabilize edecek, böylece ısı kaynağı önümüzdeki soğuk gecede korunabilecektir.

Yarın, 11 Şubat Perşembe, başka sistemler teslim edilecek ve kurulacak, mevcut plan toplamda yaklaşık yedi MW’lık altı ünite daha öngörüyor.

Şehrin www.nuernberg.de adresinde kurduğu özel sayfa 9 Şubat 2021 Salı günü yaklaşık 25.000 ziyaretci tarafından kullanıldı. Vatandaşlar, 09 11/64 37 58 88 numaralı telefonuna her gün 07: 00-23: 00 saatleri arasında bir sonraki duyuruya kadar ulaşılabilir.

Taner TÜZÜN / NÜRNBERG

- Reklam -

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

5,249BeğenenlerBeğen
1,590TakipçilerTakip Et
2,130TakipçilerTakip Et
1,241AbonelerAbone
- Reklam Alanı -

SON DAKİKA

Stoltenberg: “Hiç kimse terör saldırılarından Türkiye kadar zarar görmedi”

NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg yaptığı açıklamada, İsveç ve Finlandiya’nın NATO’ya üyelikleri için Türkiye’nin taleplerine kulak verilmesi gerektiğini savunarak, "Hiç kimse terör...