Ana Sayfa Almanya Hamburg Limanı’nda 16 ton kokain ele geçirildi

Hamburg Limanı’nda 16 ton kokain ele geçirildi

-

- Reklam -
- Reklam -

Almanya’nın Liman kenti Hamburg’ta gümrük memurları, Paraguay’dan gelen beş konteynerde 16 ton kokain buldular. Avrupa’da daha önce hiç bu kadar büyük miktarda uyuşturucu ele geçirilmemişti.

Hamburg – Gümrük, Avrupa’da şimdiye kadar el konulan en büyük kokain miktarını Hamburg limanında buldu. Gümrük soruşturma dairesinden Çarşamba günü yapılan duyuruya göre, toplamda 16 tondan fazla uyuşturucu Paraguay’dan gelen beş konteynerde yakalandı.

Almanya’nın 12 Şubat’ta bulguyla ilgili soruşturması sonucunda 21 Şubat’ta Belçika’da yedi ton daha kokain ele geçirildi. Toplam ele geçirilen kokain miktarı 23 ton oldu.

Gümrük müfettişleri, uyuşturucunun sokak satışlarındaki toplam değerinin birkaç milyar avro olarak belirlediler. Hollanda, Vlaardingen’den 28 yaşındaki bir erkek, 23 ton kokain ithal etmekten sorumlu olarak Hollanda’da Çarşamba sabahı tutuklandı.

Son dakika haberleri için sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
https://www.facebook.com/bavyeratv
https://www.instagram.com/bavyeratv/
https://www.twitter.com/bavyeratv
https://www.youtube.com/bavyeratvhaberkanali

- Reklam -

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

5,249BeğenenlerBeğen
1,590TakipçilerTakip Et
2,130TakipçilerTakip Et
1,241AbonelerAbone
- Reklam Alanı -

SON DAKİKA

Münih Sağlık ve Estetik Fuarında Türkiye’de sunulan imkanlar tanıtıldı

İlk kez düzenlenen Münih Sağlık ve Estetik Fuarında Türkiye'de sunulan imkanlar tanıtıldı. Sağlık fuarında Türkiye'de faaliyette olan sağlık merkezlerinden 60 katılımcı kuruluştan...