Ana Sayfa Bavyera Söder, kısıtlamaların hafifletilmesiyle ilgili uyarıda bulundu

Söder, kısıtlamaların hafifletilmesiyle ilgili uyarıda bulundu

-

Bavyera Başbakanı Söder, tecritten aceleyle çıkılmasına karşı bir kez daha uyardı.

Bugünden itibaren Bavyera’da enfeksiyonların sayısı yeniden artmasına rağmen bazı kısıtlamalar gevşetilecek. Söder, Bavyera’da “durumun başka yerlere göre çok daha istikrarlı olduğunu söyledi. Söder, ”Yine de dikkatli olunmalı ve durumu orantılı bir şekilde, koruyucu önlemlerle, maske konseptleriyle, kapsamlı test konseptleriyle gözlemlemeye devam edilmelidir” diye konuştu.

Bavyera Başbakanı Söder, stratejimiz doğru yolda ”Çoğu Diğer federal eyaletler bizim yaptığımız şeyi zaten yaptı.” Hala en güçlü önlemlere sahibiz. Sıcak noktalarda sokağa çıkma yasakları var. Çoğunun sahip olmadığı FFP-2 maske gereksinimimiz var.

Söder’e göre, diğer federal eyaletlerde perakende satışta pek çok şeye zaten izin veriliyor. Bavyera bu konuda çok dikkatli. Söder, Bavyera’nın diğerlerinden daha iyi bir konumda olacağı da doğru. “Öngörü ile görülebilen, öngörülebilir bir gelişime sahip akıllı bir açılış stratejisine ihtiyacımız var. Daha fazla olursa, o zaman daha azı açılabilir ve enfeksiyon sayısı aşağı doğru veya sabitse, o zaman daha fazlası olabilir.”

Son dakika haberleri için sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
https://www.facebook.com/bavyeratv
https://www.instagram.com/bavyeratv/
https://www.twitter.com/bavyeratv
https://www.youtube.com/bavyeratvhaberkanali

- Reklam -

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

5,249BeğenenlerBeğen
1,590TakipçilerTakip Et
2,130TakipçilerTakip Et
1,241AbonelerAbone
- Reklam Alanı -

SON DAKİKA