Ana Sayfa Almanya Deutsche Bank, yaklaşık 100 şubesini kapatıyor

Deutsche Bank, yaklaşık 100 şubesini kapatıyor

-

Deutsche Bank, yaklaşık 100 şubesini kapatıyor

Almanya’nın en büyük bankası, Deutsche Bank, 497 şubesinden 97’sini yıl sonuna kadar kapatmayı planlıyor. Yaklaşık 450 tam zamanlı personel etkilenecek. Enstitü kısa süre önce çalışanlarla çıkarların uzlaştırılması konusunda bir anlaşmaya vardı. Personel, erken emeklilik, kısmi emeklilik ve kıdem tazminatı dahil olmak üzere bütün sosyal haklarını alacak.

Yaklaşık 100 Deutsche Bank şubesinin kapatılması, özellikle büyük şehirleri ve Kuzey Ren-Vestfalya’yı etkiliyor. Düsseldorf’ta dört şube Köln ve Essen’de üç şube olmak üzere 37 yer kapatılacak. Berlin, Hamburg, Münih ve bankacılık metropolü Frankfurt’ta dörder olmak üzere toplam altı şube etkileniyor.

Bankadan yapılan açıklamada, 400 şubenin iyi bir sayı olduğunu ve önümüzdeki yıllarda büyük ölçüde istikrarlı kalması gerektiğini söyledi. Giderek daha fazla müşteri dijital bankacılık hizmetlerini kullanıyor. Korona salgını nedeniyle bu eğilim hızlandı.

Son dakika haberleri için sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
https://www.facebook.com/bavyeratv
https://www.instagram.com/bavyeratv/
https://www.twitter.com/bavyeratv
https://www.youtube.com/bavyeratvhaberkanali

- Reklam -

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

5,249BeğenenlerBeğen
1,590TakipçilerTakip Et
2,130TakipçilerTakip Et
1,241AbonelerAbone
- Reklam Alanı -

SON DAKİKA

Nürnberg Yeni camii DİTİB’e geçti

NÜRNBERG’İN şehir merkezi Plärrer Meydanı’ndaki eski adıyla Șaban Hoca Camii ( Yeni Cami ) olanak ta bilinen 400 metrekare büyüklüğünde Diyanet İşleri Türk İslam Birliği’ne (DİTİB)...

Nürnberg’e bahar geldi