Ana Sayfa Bavyera Bayyera İçişleri Bakanı Herrmann, sahte haberlerin sizi rahatsız etmesine izin vermeyin

Bayyera İçişleri Bakanı Herrmann, sahte haberlerin sizi rahatsız etmesine izin vermeyin

-

- Reklam -

Bayyera İçişleri Bakanı Herrmann, “Sahte haberlerin sizi rahatsız etmesine izin vermeyin” dedi. “Onaylanmış aşılar güvenli ve etkilidir.”

Bavyera İçişleri Bakanı Joachim Herrmann, göçmenleri ve sığınmacıları korona aşısı yaptırmaya çağırıyor. Herrmann, “Şu anda, özellikle göç geçmişi olan kişilerin hala korona aşısına şüpheyle yaklaştığına dair artan raporlar var,” dedi.

Herrmann’a göre, göçmenler arasında aşıya karşı çekinceler dil engellerinin yanı sıra söylentilere ve komplo teorilerine dayanıyor. Herrmann, “Bunlar çok saçma ve haksız korkular uyandırıyor,” dedi. “Aşıların kısırlığa yol açtığı iddiasını destekleyen hiçbir kanıt yok, aşı ikamet durumunu etkilemiyor. Herrmann, “Bu nedenle, sağlığınızı ve hepimizin sağlığını korumak için göçmenlik geçmişi olan tüm yurttaşlarımıza açıkça sesleniyorum. Aşı teklifinden yararlanın ve aşı olun.

Herrmann: Göçmenlik ve entegrasyon konseylerini ve göçmen örgütlerini insanlara daha detaylı tavsiye ve bilgi vermeye çağırdı. Herrmann, “Koronavirüsü ancak birlikte yenebiliriz” diye konuştu.

Son dakika haberleri için sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
https://www.facebook.com/bavyeratv
https://www.instagram.com/bavyeratv/
https://www.twitter.com/bavyeratv
https://www.youtube.com/bavyeratvhaberkanali

- Reklam -

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

5,249BeğenenlerBeğen
1,590TakipçilerTakip Et
2,130TakipçilerTakip Et
1,241AbonelerAbone
- Reklam Alanı -

SON DAKİKA