Ana Sayfa Bavyera Münih'te gençler ile polis arasında çatışma çıktı

Münih’te gençler ile polis arasında çatışma çıktı

-

Cumartesi günü Münih’teki İngiliz Bahçesi’nde gençler ile polis arasında çatışmalar çıktı.

Münih’te İngiliz Bahçesinde, Cumartesi akşamı saat 20:20 civarında, parti yapan gençler ile polis arasındaki tartışma tırmandı. Bir polis sözcüsünün Pazar günü yaptığı açıklamaya göre, çoğunlukla gençler polise 50 civarında şişe attı, 19 memur hafif yaralandı. Polis açıklamasında, kavganın nedeni olarak cinsel taciz kavgası olarak bildirdi.

İlk polis soruşturmalarına göre, arbede cinsel tacizle tetiklendi. Fürstenfeldbruck bölgesinden 16 yaşındaki bir çocuğun, Münihli 16 yaşındaki bir kadını kendi isteği dışında arkadan kucakladığı söyleniyor. Cinsel tacizle suçlandı ve ardından serbest bırakıldı. Polise göre, ortaya çıkan arbede nedeniyle yetkililer müdahale etmek istediğinde, gençlerin arkadaşları polise müdahale de bulundu.

Polis, durumu hafifletmek için biber gazı ve cop kullandıklarını söyledi. Polis altı kişiyi tutukladı 15-20 yaşları arasında toplam altı erkek tutuklandı. Gençler, kolluk kuvvetlerine karşı tehlikeli bedensel zarar, direniş, saldırı ve barışı ihlal etmekle suçlandılar. Münih’te ikamet eden altı kişiyi serbest bıraktı. Reşit olmayan şüpheliler yasal vasilerine teslim edildi.

Son dakika haberleri için sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
https://www.facebook.com/bavyeratv
https://www.instagram.com/bavyeratv/
https://www.twitter.com/bavyeratv
https://www.youtube.com/bavyeratvhaberkanali

- Reklam -

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

5,249BeğenenlerBeğen
1,590TakipçilerTakip Et
2,130TakipçilerTakip Et
1,241AbonelerAbone
- Reklam Alanı -

SON DAKİKA