Ana Sayfa Bavyera Bavyera'da Cuma gününden itibaren yeni gevşemeler

Bavyera’da Cuma gününden itibaren yeni gevşemeler

-

Bavyera’da Cuma gününden itibaren yeni gevşemeler.

Bavyera ve Almanya’daki enfeksiyon sayısı sürekli olarak düşmeye devam ediyor. Bu da koruyucu önlemlerin etkili olduğunu ve aşıların işe yaradığını gösteriyor. Bavyera’da 7 günlük insidans değerinin geçtiğimiz Cuma gününden bu yana yine 100’ün altına indi ve yoğun bakım ünitelerindeki doluluk durumu da biraz azaldı.

Bavyera kabinesi spor ve kültürel etkinlikler, fitness stüdyoları, okullar ve kreşler için daha fazla rahatlama sağladı.

21 Mayıs 2021’den itibaren, en fazla 250 seyircili (sabit koltuklu) açık hava kültür etkinliklerine, kırsal bölgelerde ve kentsel bölgelerde, 7 günlük insidans değeri 100’ün altında olan yerlerde izin veriliyor.

21 Mayıs 2021’den itibaren ilçelerdeki ve kentsel bölgelerdeki açık yüzme havuzları 100’ün altında 7 günlük sabit bir insidansla açılabilir. Ön koşul, ilgili genel hijyen konseptine uyulması (mesafeyi korumak.

Fitness stüdyolarının 21 Mayıs 2021’den itibaren 7 günlük insidans değeri 100’ün altında olan ilçelerde ve kentsel bölgelerde temassız sporlar için açılmasına izin veriliyor. Ön koşul, ziyaretçilerin negatif test sunması ve hijyen önlemlerine uymasıdır.

Son dakika haberleri için sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
https://www.facebook.com/bavyeratv
https://www.instagram.com/bavyeratv/
https://www.twitter.com/bavyeratv
https://www.youtube.com/bavyeratvhaberkanali

- Reklam -

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

5,249BeğenenlerBeğen
1,590TakipçilerTakip Et
2,130TakipçilerTakip Et
1,241AbonelerAbone
- Reklam Alanı -

SON DAKİKA