Ana Sayfa Almanya Sırbistan sınırında gurbetçinin 23 bin Euro'suna el konuldu

Sırbistan sınırında gurbetçinin 23 bin Euro’suna el konuldu

-

27 Mayıs 2021 tarihinde, Sırbistan’ın Batrovci sınır kapısında, gümrük memurları, polisle işbirliği içinde, bir arabanın deposunun üzerindeki bir boşluğa gizlenmiş olan 23.000 Euro’ya el koydu.

Sırbistan Cumhuriyeti Gümrük İdaresi, iki Türk vatandaşının seyahat ettiği Almanya’ya kayıtlı bir “Mercedes Benz”in ülke girişindeki kontrol hattına gelmesiyle fark edildi. Bildirecek bir şeyleri olup olmadığı ve yanlarında ne kadar nakit taşıdıkları sorulduğunda, her ikisi de sadece kişisel eşyalarını taşıdıklarını ve gümrük memurlarına gösterdikleri izin verilen 10.000 avroyu söyledi.

Foto:https://www.carina.rs

Sırbistan Cumhuriyeti Gümrük İdaresi, aracın detaylı muayenesi sırasında gümrük memuru, yakıt deposunun bulunduğu bölgeyi incelemek için arka koltuğu yükseltti ve ardından döşemeyi çıkardı. Tank ve araba tesisatı arasındaki boşlukta içinde banknot demetleri bulunan plastik bir torba buldu.

Foto:https://www.carina.rs

Sırbistan Cumhuriyeti Gümrük İdaresi, toplam 23.000 Euro olduğunu ortaya çıkardı. İzin verilen 10.000 avroluk miktar yolculara iade edilirken, beyan edilmeyen paranın kalanına ise el konuldu.

Son dakika haberleri için sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
https://www.facebook.com/bavyeratv
https://www.instagram.com/bavyeratv/
https://www.twitter.com/bavyeratv
https://www.youtube.com/bavyeratvhaberkanal

- Reklam -

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

5,249BeğenenlerBeğen
1,590TakipçilerTakip Et
2,130TakipçilerTakip Et
1,241AbonelerAbone
- Reklam Alanı -

SON DAKİKA