Ana Sayfa Türkiye Avrupalı ​​şirketler tedarik zincirlerinde Türkiye'yi Çin'e tercih ediyor

Avrupalı ​​şirketler tedarik zincirlerinde Türkiye’yi Çin’e tercih ediyor

-

Kovid pandemisi sırasında oluşan yeni dünya düzeni, Türkiye’yi tedarik zincirinde cazip hale getirdi.

Avrupalı ​​şirketler tedarik zincirlerinde Türkiye’yi Çin’e tercih ediyor. Türkiye: DHL, İstanbul Havalimanı’na yatırım yapıyor. Türkiye, hem üretim hem de ulaşım altyapısı açısından son yıllarda aldığı önlemlerle kovid pandemisi sonrası yeni normalde kendisini olumlu bir konuma yerleştirdi.

Son yıllarda güçlendirilen lojistik ve ulaşım altyapısı, Türkiye’deki üretim kapasitelerinin genişlemesine katkı sağladı. Türkiye’nin hem üretim hem de dağıtım ağları için tercih edilmesiyle bu durum önemli bir rol oynamaya başladı. Türkiye ulaştırma altyapısına yapılan büyük yatırımlar birçok ekonomik, sosyal ve ticari fayda sağladı.

Türkiye’de büyüyen lojistik altyapısı Türkiye on yıllardır Doğu ve Batı arasında bir köprü görevi gördü. Artık Türkiye kendisini sadece bir köprü olarak değil, Doğu ve Batı’nın buluştuğu ve sinerji yarattığı bir üretim ve ticaret merkezi olarak konumlandırmak istiyor. Türkiye, bu stratejik hedefe ulaşmak için deniz taşımacılığı, limanlar, demiryolları, karayolları, havaalanları ve yeni gümrük kapıları gibi alanlarda yatırımlarla büyük projelere imza atıyor.

Son dakika haberleri için sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
https://www.facebook.com/bavyeratv
https://www.instagram.com/bavyeratv/
https://www.twitter.com/bavyeratv
https://www.youtube.com/bavyeratvhaberkanal

- Reklam -

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

5,249BeğenenlerBeğen
1,590TakipçilerTakip Et
2,130TakipçilerTakip Et
1,241AbonelerAbone
- Reklam Alanı -

SON DAKİKA