Ana Sayfa Bavyera Bavyera Polisi 75 yaşında

Bavyera Polisi 75 yaşında

-

- Reklam -

Bavyera Polisi 75 yaşında

Nisan 1946’dan beri Bavyera Polisi polis memurları, Bavyera’da güvenliği sağlıyor. Bavyera Polisi son 75 yılda hızla gelişti ve 44.000’den fazla çalışanı ile yıllardır dünyanın en başarılı polis güçlerinden biri oldu.

2020’de Bavyera 41 yılın en düşük suç oranına ve aynı zamanda 26 yılın en yüksek suç aydınlatma oranına sahip. Bu, Bavyera’yı 16 eyaletin tümünün ülke çapında bir karşılaştırmasında ilk sıraya koyuyor. Bavyera Polis Teşkilatı, bu lider konumu genişletmek için personel ve ekipmana büyük yatırımlar yapmaya devam ediyor.

Bavyera Başbakanı Markus Söder, Bavyera Polis Teşkilatı’nın 75. yıl dönümü kutlamasında yaptığı konuşmada, ”Bavyera polis memurlarımızı öne çıkaran şey motivasyon, bağlılık ve takım ruhudur. Bugün korkunç sel felaketi sırasında tekrar görüldü. Tüm Bavyera halkı performansınızdan dolayı sizlere minnettar ve gurur duyuyor” dedi.

Bavyera İçişleri Bakanı Joachim Herrmann, “Bavyera Polisinin 75 Yılı” konserinde “Bavyera Polisi 2021’de her zamankinden daha büyük, daha iyi, daha güçlü ve daha modern” dedi. Herrmann, Bavyera Polis teşkilatını önümüzdeki yıllarda daha da fazla personel ve son teknoloji ekipmanlarla güçlendirmeyi planlıyor. Sadece 2008’den 2023’e kadar Bavyera polisinin kadrosu 37.000’den 45.000’e çıkacak. Herrmann, “15 yılda 8.000 yeni polis alımıyla bu Almanya’da benzersizdir!” dedi..

Herrmann, “Bavyera’da yaşamak daha güvenli yaşamak demektir ve önümüzdeki 75 yıl boyunca böyle kalmalı!” diye konuştu.

Kaynak: Bavyera İçişleri Bakanlığı

- Reklam -

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

5,249BeğenenlerBeğen
1,590TakipçilerTakip Et
2,130TakipçilerTakip Et
1,241AbonelerAbone
- Reklam Alanı -

SON DAKİKA

Ebruzen Ümit Gümrükçü’nün öğretisinde Almanlar sanatın inceliklerini öğrendiler

Nürnberg Ebru ile tanıştı. Ebruzen Ümit Gümrükçü’nün öğretisinde Almanlar sanatın inceliklerini öğrendiler. Nürnberg Belediyesinin 2000 yılında hayata geçirmiş olduğu...

Bir Göç Hikayesi

Türklerin gururu oldu