Ana Sayfa Türkiye Denizde ferrari ile 10 dakikalık tur 100 avro

Denizde ferrari ile 10 dakikalık tur 100 avro

-

Antalya’nın Kemer ilçesine bağlı Tekirova beldesinde denizde Ferrari ile gezenleri görenler şaşkınlığını gizleyemiyorlar. Denizde Ferrari turunun 10 dakikası ise dudak uçuklatıyor. 10 dakika boyunca denizde Ferrari ile gezmek isteyenler 100 avro ücret ödüyor.

Antalya’da su sporları sınır tanımıyor. Antalya’ya gelen turistlerin yüzde 50’sine yakını tekrar müşteri olması nedeniyle animasyonlar gibi su sporları da değişikliğe uğramak zorunda kalıyor. Su sporlarına daha fazla müşteri çekmek isteyen işletmeler her yıl yeni bir aktivite uygulamaya koyuyorlar. Tekirova’da bulunan bir otelde bulunan su sporları işletmecisi Ferrari arabanın birebir örneğini yaptı. İçinde jet ski motoru bulunan Ferrari görünümlü motor denizde giderken bir aracın deniz üstünde gittiği görünümü veriyor.

ANTALYA’NIN KEMER İLÇESİNE BAĞLI TEKİROVA BELDESİNDE DENİZDE FERRARİ İLE GEZENLERİ GÖRENLER ŞAŞKINLIĞINI GİZLEYEMİYORLAR. DENİZDE FERRARİ TURUNUN 10 DAKİKASI İSE DUDAK UÇUKLATIYOR. 10 DAKİKA BOYUNCA DENİZDE FERRARİ İLE GEZMEK İSTEYENLER 100 AVRO ÜCRET ÖDÜYOR.

Yerli ve yabancı turistler Ferrari ile denizde gezmek için 10 dakikalığına 100 avro ödüyorlar. Araçla denizde tur atan turistler bol bol fotoğraf ve görüntü çekerek bu ilginç anın tadını çıkarıyorlar. (İHA)

- Reklam -

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

5,249BeğenenlerBeğen
1,590TakipçilerTakip Et
2,130TakipçilerTakip Et
1,241AbonelerAbone
- Reklam Alanı -

SON DAKİKA