Ana Sayfa Yaşam Sırbistan gümrük memurları, yaklaşık yarım kilo altına el koydu

Sırbistan gümrük memurları, yaklaşık yarım kilo altına el koydu

-

- Reklam -

Stepne boşluğunda 400 gram altın.

31 Ağustos 2021’de Gradina sınır kapısında gümrük memurları, polisle işbirliği içinde, yedek tekerlek alanına gizlenmiş 400 gram ağır altın takıyı kaçırma girişimini engelledi.

Sırbistan Cumhuriyeti Gümrük İdaresi 40 yaşındaki bir Bulgar vatandaşına ait Bulgar plakalı bir Mercedes, düzenli gümrük kontrolü için sıraya girdiğinde, ülkenin girişinde değerli eşya kaçakçılığına yönelik alışılmadık bir girişim fark edildi. Sırbistan Cumhuriyeti Gümrük İdaresi, sürücü ve diğer üç arkadaşı Bulgaristan’dan Fransa’ya gittiklerini ve gümrük memurlarına rapor edecekleri bir şey olmadıklarını söylediler.

Sırbistan Cumhuriyeti Gümrük İdaresi Araçta yapılan detaylı incelemede, ifadenin gerçeğe uymadığı ve deneyimli gümrük memurlarının şüphesinde haklı olduğu belirlendi.

Sırbistan Cumhuriyeti Gümrük İdaresi, stepnenin boşluğunda aralarında kolye, bilezik, küpe ve birkaç yüzük bulunan 400 gram kadar altın takı buldu.

Gümrük İdaresi, takılara el koydu.

Kaynak: carina.rs

- Reklam -

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

5,249BeğenenlerBeğen
1,590TakipçilerTakip Et
2,130TakipçilerTakip Et
1,241AbonelerAbone
- Reklam Alanı -

SON DAKİKA

Türklerin gururu oldu

Almanya’da üniversiteler arasında yapılan yarışmada Ahmet Günay Can ve ekibi ‘Inferno’ yangın söndürme uçak projesiyle birinci oldular. Uçak mühendisi Ahmet Günay Can’ın...