Ana Sayfa Almanya Dünyanın en büyük otomobil fuarı ''IAA Mobility 2021'' yarın Münih'te açılıyor

Dünyanın en büyük otomobil fuarı ”IAA Mobility 2021” yarın Münih’te açılıyor

-

- Reklam -

Dünyanın en büyük otomobil fuarı ”IAA Mobility 2021” yarın Münih’te açılıyor

IAA MOBILITY 2021, 7-12 Eylül tarihleri ​​arasında Münih’te gerçekleşecek. Tecrit ve kısıtlamalarından sonra Almanya’daki ilk büyük uluslararası etkinlik olacak.

Almanya Başbakanı Angela Merkel, 7 Eylül’de IAA MOBILITY 2021’in açılışını yapacak. 1000’den fazla katılımcı ve konuşmacı yenilikler ve konseptler olacak. Otomobil markaları, bisiklet markaları, teknoloji endüstrisindeki önemli oyuncular ve tedarikçi endüstrisindeki tüm önemli şirketler dahil olmak üzere toplam 700’den fazla katılımcı temsil ediliyor. IAA’da 100’den fazla dünya prömiyeri sunulacak. IAA MOBILITY’nin yeni konsepti aynı zamanda bisiklet endüstrisinden 70’in üzerinde markanın ilk yılda kayıt yaptırdığı belirtildi.

Münih’teki IAA MOBILITY 2021 fuarına kabul için temel kural, ziyaretçiler ve katılımcıların Aşılanmış, iyileşmiş veya negatif bir test sonucu ile katılmaları mümkün.

iaa.de/de

Münih Merkez İstasyonu’ndan sergi alanlarına yol tarifi. Trenle gelen ziyaretçiler Münih Merkez İstasyonu’na geldikten sonra buradan U2 metro hattı her 5 dakikada bir 20 dakika içerisinde sergi alanları yönüne doğru hareket etmektedir. İnilecek duruklar Messestadt West ve Messestadt Ost.

- Reklam -

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

5,249BeğenenlerBeğen
1,590TakipçilerTakip Et
2,130TakipçilerTakip Et
1,241AbonelerAbone
- Reklam Alanı -

SON DAKİKA