Ana Sayfa Bavyera Bavyera'da korona önlemleri 29 Ekim'e kadar uzatıldı

Bavyera’da korona önlemleri 29 Ekim’e kadar uzatıldı

-

- Reklam -

Bavyera’da korona önlemleri 29 Ekim’e kadar uzatıldı

Bavyera’daki kulüpler, halk festivalleri ve okullar için büyük hafifletme. Bavyera’da uzun bir aradan sonra halk şenliklerine yeniden izin veriliyor. Ayrıca kulüp ve diskoların da Cuma günü yeniden açılmasına izin verildi. Bavyera okullarında önümüzdeki Pazartesi gününden itibaren derslerde maske zorunluluğu olmayacak.

Bu Cuma (1 Ekim) itibari ile Bavyera’da kulüp ve diskotekler yeniden açılacak. Ziyaretçiler ve müşteri teması olan çalışanlar için daha katı bir 3G kuralı geçerli. Yalnızca aşılanmış ve iyileşmiş olanlar kabul edilecek veya negatif bir PCR testi sunulacak. Bu nedenle hızlı bir antijen testi veya kendi kendine test yeterli değildir. Müşteri teması olan çalışanlar haftada en az iki kez PCR testi yapılacak.

Bavyera Enfeksiyondan Korunma Önlemleri Yönetmeliği, 29 Ekim 2021 tarihine kadar dört hafta uzatılacak. Öğretimin yükünü hafifletmek ve düzenli testler açısından, maske zorunluluğu 4 Ekim (Pazartesi) sınıfta, diğer okul etkinliklerinde ve öğle yemeği sırasında yanınızda oturan kişiye minimum mesafe olsa bile uygulanmayacak.

- Reklam -

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

5,249BeğenenlerBeğen
1,590TakipçilerTakip Et
2,130TakipçilerTakip Et
1,241AbonelerAbone
- Reklam Alanı -

SON DAKİKA