Ana Sayfa Bavyera Bavyera İçişleri Bakanı Joachim Herrmann, ​​korona karşıtlarının radikalleşmesi konusunda uyardı

Bavyera İçişleri Bakanı Joachim Herrmann, ​​korona karşıtlarının radikalleşmesi konusunda uyardı

-

- Reklam -

Bavyera İçişleri Bakanı Joachim Herrmann, ​​korona karşıtlarının radikalleşmesi konusunda uyardı

Bavyera’da hafta sonu yine çok sayıda insan korona politikasına ve zorunlu aşılamaya karşı gösteri yaptı. Bavyera İçişleri Bakanı Joachim Herrmann, BR24 Rundschau röportajında ​​Corona karşıtlarının radikalleşmesi konusunda uyardı.

Herrmann, korona gösterileri üzerinde yasal etki konusunda uyardı. Bavyera İçişleri Bakanı Herrmann, aşırı sağcıların korona protestolarını kendi amaçları için kullanmalarından endişe duyuyor. Herrmann, aşıya karşı çıkanların protestoları üzerinde aşırı sağcıların artan etkisi konusunda uyardı. Herrmann, bu riski çok ciddiye almalısınız, dedi. Pazar günü Nürnberg’de Corona önlemlerini 10.000’den fazla muhalifi gösteri yaptı.

“Göz ardı edilemez: aşırı sağcılar – bazıları NPD’den, Üçüncü Yol’dan veya diğer neo-Nazilerden insanlar – Bavyera’daki bu yanal düşünce hareketine de dahil olmaya çalışıyorlar.” İçişleri Bakanı Joachim Herrmann’a göre, aşırı sağcılar radikalleştirmeye ve “aşı karşıtı protestoları aşırı sağcı yollarına yönlendirmeye” çalışıyorlar. Herrmann, sokağa çıkan tüm vatandaşların da bu riskin farkında olması gerektiğini söyledi.

Foto: Bavyera İçişleri Bakanı Joachim Herrmann

- Reklam -

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

5,249BeğenenlerBeğen
1,590TakipçilerTakip Et
2,130TakipçilerTakip Et
1,241AbonelerAbone
- Reklam Alanı -

SON DAKİKA