Ana Sayfa Bavyera Bavyera Entegrasyon Ödülleri sahiplerini buldu

Bavyera Entegrasyon Ödülleri sahiplerini buldu

-

- Reklam -


Bavyera Parlamentosu Senato salonunda, bu yıl 11. si düzenlen törende 2021
yılı yarışmacıları ödüllendirildi.

Bavyera Hükümetinin uyumdan sorumlu milletvekili Martin Neumeyer tarafından hayata geçirilen, uyum konusunda gönüllü olarak çalışan kişi yahut kuruluşlara verilen “uyum ödülleri” töreni yaklaşık 170 davetliyle Parlamento Senato salonunda gerçekleştirildi.

Bavyera Parlamento Başkanı İlse Aigner, uyumdan da sorumlu Bavyera İçişleri Bakanı Joachim Herrmann, Uyum Sorumlusu Gudrun Brendel-Fischer törende yaptıkları konuşmalarında, ödüllere layık bulunanların özellikle sığınmacı ve geçici koruma altındakilerle topluma uyumda güçlük çekenlere yönelik çalışmayı gönüllülük esasına göre yaparken bunların sosyal devletin sağlık ve eğitim sistemine entegre olmalarını sağladıklarını belirterek teşekkür ettiler.

Birincilik Ödülü Regensburg’da faaliyet gösteren, ”EineWelt-Hebammen””( ebeler)
İnsiyativine. İkinciliğe jürinin değerlendirmesine göre eşdeğerli olarak puan alanlar: “Soultalk, Würzburg” (sığınmacılara psikososyal destek) “TAFF-Nürnberg (TerapieAngeboteFürFlüchtinge) “Sağlık ve Uyum”ana başlıkla, corona sebebiyle iki yıl aradan sonra yapılan yarışmada kazanlananlara ödülleri, Aigner, Herrmann ve Brendel-Fischer tarafından verildi.

- Reklam -

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

5,249BeğenenlerBeğen
1,590TakipçilerTakip Et
2,130TakipçilerTakip Et
1,241AbonelerAbone
- Reklam Alanı -

SON DAKİKA