Ana Sayfa Bavyera Gülseren Suzan Menzel onur ödüllerine doymuyor

Gülseren Suzan Menzel onur ödüllerine doymuyor

-

- Reklam -

Önceki gün, Fürth belediyesi tarafından ödüllendirilen Menzel, daha öncede birçok onur madalyası almıştı.

Kuzey Bavyera Türk-Alman Kadınlar Kulübü kurucularından olan, uzun yıllar başkanlığını yapan şimdi ise, Onursal Başkanlığını yürüten, Tercüman, Dokümanter Film yapımcısı, eski Türk Danışman, Gülseren Suzan Menzel, eğitim ve kültür alanında yaptığı çalışmalar nedeniyle önceki gün Fürth Belediye Başkanı Thomas Jung tarafından ödüllendirildi.

ONUR MADALYALARINA DOYMUYOR
Gülseren Suzan Menzel, daha öncede ,2011,2013,2014, 2015 yıllarında, ortak yaşamı konu alan çalışması, uyum ve kültürel faaliyetleri nedeniyle Bavyera Hükümeti, Forcheim, Nürnberg Uyum Meclisi ve Nürnberg Belediyeleri tarafından ödüle layık görülmüştü.

FÜRTH’DEKİ TÖREN
Fürth Belediyesindeki törene eşi Jochen Menzel ile gelen Gülseren Suzan Menzel, ödülünü Fürth Bele Başkanı Dr. Tohmas Jung’un elinden alırken duygulandı. Thomas Jung, ödül töreninde yaptığı konuşmada Gülseren Suzan Menzel’e övgü yağdırdı.

BENİ ÇOK MUTLU ETTİ
Suzan Menzel, ödülü aldıktan sonra yaptığı konuşmada,” Çalışmalarımın kabul görmüş ve beğenilmiş ve onurlandırılmaya layık görülmüş olması beni çok mutlu etti. Özellikle, diğer verilmiş onurlandırıcı belge ve onur ödüller içinde teşekkür ederim. Çalışmalarım hız kesmeden devam edecek” dedi.

- Reklam -

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

5,249BeğenenlerBeğen
1,590TakipçilerTakip Et
2,130TakipçilerTakip Et
1,241AbonelerAbone
- Reklam Alanı -

SON DAKİKA

Türklerin gururu oldu

Almanya’da üniversiteler arasında yapılan yarışmada Ahmet Günay Can ve ekibi ‘Inferno’ yangın söndürme uçak projesiyle birinci oldular. Uçak mühendisi Ahmet Günay Can’ın...