Ana Sayfa Spor Münih Olimpiyat Stadyumu'nda 30 bin kişi koştu

Münih Olimpiyat Stadyumu’nda 30 bin kişi koştu

-

Münih B2Run yıllık şirket koşu şampiyonası, pandemi nedeniyle iki yıl aradan sonra Münih Olimpiyat Stadı’nda gerçekleşti. “Ofis koltuğundan inin ve spor ayakkabılarınızı giyin” sloganı ile gerçekleşen koşuya yaklaşık bin 500 şirket ve 30 bin kişi katıldı.

Şirket çalışanları ve patronlar Münih Olimpiyat sahasında 5,6 kilometrelik koşu için piste çıktı. Waytowin GmbH’den Tim Ramdane Cherif, 17:11 dakikalık bir süre ile birinciliği alırken, kadınlarda SKFV BMW Group’tan Ingalena Heuck-Schömburg, 18:52 dakika sonunda bitiş çizgisini en hızlı geçen kadın oldu.

BMW Genel İşçi Temsilciliği eski Başkanı ve BMW Denetim Kurulu Başkan Yardımcısı Manfred Schoch, BMW İşçi Temsilcisi Ali Yıldırım

Ayrıca en çok katılımcıya sahip ve en hızlı takımların kategorilerinde en iyi koşucular ve şirketler ile en hızlı patron ve en hızlı ve en hızlı kursiyere ödül verildi.

Team IG Metall BMW Sendikası işçi temsilcileri

BMW Group 1600 çalışan ile katıldı

Organizasyonun en büyük standına kuran Spor ve Kültür Tanıtım Derneği BMW Group e.V. koşuya katılan sporculara masaj imkanı ve ikramda bulundu. Team IG Metall BMW Sendikası işçi temsilcileri, Ali Yıldırım, Muammer Aydın, Hüseyin Leyla, Süha Balo, Cengiz Ünsal, Belma Semizoğlu ve Şimşek Erzurum koşuya katılan BMW Group çalışanları ile yakından ilgilendi.

Katılımcılar kişi başına 5 Euro Alman Kemik İliği Bağış Merkezi’ne (DKMS) destek vererek kan kanserine karşı mücadelede yardımcı oldu.

- Reklam -

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

5,249BeğenenlerBeğen
1,590TakipçilerTakip Et
2,130TakipçilerTakip Et
1,241AbonelerAbone
- Reklam Alanı -

SON DAKİKA