Ana Sayfa Bavyera Nürnberg’de cinayet işleyen Mert Akın’ın yerini bildirene 10 bin Euro verilecek

Nürnberg’de cinayet işleyen Mert Akın’ın yerini bildirene 10 bin Euro verilecek

-

Geçen yıl Ekim ayında, Nürnberg’in güneyinde 3 Türk arkadaş arasında akşam 20.00 civarında, alacak verecek nedeniyle başlayan tartışma sonunda Mert Akın, silahla arkadaşları Şahan Özgür’ü öldürmüş, diğer arkadaşı Orhan’ı ağır yaralamıştı.

Olayın üzerinden neredeyse tam üç ay geçti. 24 Ekim 2022’de Nürnberg’deki Landgrabenstraße’de silahlı bir adam Mert Akın hala bulunamadı Mert Fahri Akın,O sırada hemen kaçtı ve bugüne kadar yakalanmadı. Soruşturmalar tüm hızıyla devam ediyor. Şimdi Orta Frankonya’daki polis merkezi katilin yakalanması için yardımcı olacaklara 10.000 avroluk bir ödül teklif etti.

ZDF XY’DE YAYINLANACAK
Yeni arama çağrısı, için, 18 Ocak’ta ZDF’de “Aktenzeichen XY. Çözülmemiş” programının gelecek baskısında yayınlanacak. Polis, hiçbir koşulda şüpheliyle bizzat konuşulmaması gerektiği konusunda acilen uyardı. Tehlikeli olarak görülüyor ve silahlı da olabilir.

Akın’ın nerede olduğuna dair bilgiler, Merkezi Frankonya Kriminal Soruşturma Servisi tarafından 0911 2112-3333 numaralı telefondan günün her saati ve ayrıca herhangi bir polis karakolu ve 110 polis acil durum numarası tarafından alınabilecek.

- Reklam -

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

5,249BeğenenlerBeğen
1,590TakipçilerTakip Et
2,130TakipçilerTakip Et
1,241AbonelerAbone
- Reklam Alanı -

SON DAKİKA

Moosburg’da Çanakkale Şehitlerini Anma Etkinliği Düzenlendi

Münih Moosburg – Freising  Türkçe ve Türk Kültürü dersi öğretmeni Ali Naşit Aras, öğrencileri ve velilerinin katkıları ile hazırlanan 18 Mart Çanakkale...