Ana Sayfa Bavyera Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekilliği seçimlerinde kullanılan oylar, Münih Havalimanında yetkililere teslim...

Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekilliği seçimlerinde kullanılan oylar, Münih Havalimanında yetkililere teslim edildi

-

- Reklam -

Almanya’nın Münih kentinde, Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekilliği seçimlerinde kullanılan oylar, Münih Havalimanında yetkililere teslim edildi.

T.C. Münih başkonsolosluğu sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; Münih’te 27 Nisan – 9 Mayıs 2023 tarihlerinde gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekilliği seçimlerinde kullanılan oylar, bugün sabah saatlerinde Münih Havalimanına ulaştırılarak yetkililerimize, kurallara uygun şekilde teslim edilmiştir.

Oy torbalarının taşınması ve teslimi aşamalarının her anında, siyasi parti temsilcilerimiz gerekli gözetimi ve denetlemeyi sağlamışlardır.

Kendilerine seçim sürecimiz boyunca göstermiş oldukları işbirliği, dayanışma ve anlayış için müteşekkiriz.

Münih’in yanında, Bregenz, Viyana, Salzburg, Zürih, Karlsruhe, Nürnberg ve Stuttgart Başkonsolosluklarımızda verilen oylar da, değerli Başkonsoloslarımız ve parti gözlemcileri nezaretinde, güvenli bir şekilde yetkili makamlarımıza teslim edilmiştir.

Oyların teslim alınması ve gönderilmesi işlemlerinde yer alan tüm görevlilere ve bu işlemi süratle ve büyük bir profesyonellikle kusursuz yöneten Münih’teki THY yetkilileri ve değerli çalışanlarına teşekkürlerimizi sunarız.

- Reklam -

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

5,249BeğenenlerBeğen
1,590TakipçilerTakip Et
2,130TakipçilerTakip Et
1,241AbonelerAbone
- Reklam Alanı -

SON DAKİKA