Ana Sayfa Kültür Sanat Allegro Türk Müziği Korosu İzleyenleri Büyüledi

Allegro Türk Müziği Korosu İzleyenleri Büyüledi

-

- Reklam -

Orkestra Şefi ve Keman Sanatçısı Taner Bekmezci yönetiminde Allegro Türk Müziği Korosu tarafından icra edilen Yeşilçam Film Şarkıları, 23 Eylül Cumartesi günü Münih/Karlsfeld Bürger Haus salonunda sanatseverlerle buluştu.

Allegro Müzik Okulu Korosu ve Türkiye Devlet Sazları eşliğinde Türk Müziği sanatçılarında bulunduğu 40 kişilik kadro ile uzun süren çalışmalarının ardından birbirinden güzel eserleri seslendirerek izleyenlerin takdirini topladı.

Allegro Türk Müziği Korosu, Şef Taner Bekmezci yönetiminde Münih/Karlsfeld Bürger Haus salonunda gerçekleştirdiği konserde, izleyenlere Yeşilçam Filmlerinin birbirinden seçkin şarkılarını seslendirdiler. Uzun bir süre önce kurulan ve ilk konserinde muhteşem bir performans sergileyen koroyu dinlemeye gelen sanatseverler, salonu hınca hınç doldururken kimi zamanda şarkılara eşlik ettiler.

Geceye T.C. Münih Başkonsolosu Süalp Erdoğan, T.C. Münih Başkonsolosluğu Eğitim Ataşesi Dr. Akın Deveci, Bavyera Eyalet Parlamentosu Milletvekilleri CSU Bernhardt Seidenath, SPD Diana Stachowitz, SPD Münih Yönetim Kurulu Üyesi Erol Akbulut, Avukat Nalan Köse ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Haber: BavyeraTV

- Reklam -

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

5,249BeğenenlerBeğen
1,590TakipçilerTakip Et
2,130TakipçilerTakip Et
1,241AbonelerAbone
- Reklam Alanı -

SON DAKİKA