Ana Sayfa Sağlık Münih Sağlık ve Estetik Fuarında Türkiye'de sunulan imkanlar tanıtıldı

Münih Sağlık ve Estetik Fuarında Türkiye’de sunulan imkanlar tanıtıldı

-

- Reklam -

İlk kez düzenlenen Münih Sağlık ve Estetik Fuarında Türkiye’de sunulan imkanlar tanıtıldı. Sağlık fuarında Türkiye’de faaliyette olan sağlık merkezlerinden 60 katılımcı kuruluştan uzmanlar sundukları imkanlar konusunda ziyaretçileri bilgilendirdiler.

T.C. Münih Başkonsolosu Süalp Erdoğan’nın, Ticaret Ataşesi Ali Bayraktar eşliğinde “hayırlı olsun” temennisiyle açılışını yaptığı ve Fuar alanında Türkiye’den gelen katılımcı stantlarını ziyareti sonrası , çoğunluğunu Münih’te yaşayan vatandaşlarımızla Münihliler ilgi duydukları alanlardaki uzmanlarla birebir görüşme imkanı buldular.

Türkiye’deki Tıbbi ve Estetik Tedavi Merkezlerini temsilen Münih Fuarının temsilcisi “ TC Medical Point” yetkili Genel Müdürü Tuncay Yıldırım’ın verdiği bilgiye göre, Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde faaliyet gösteren 60 sağlık kuruluşu, Sağlık ve Ticaret Bakanlıklarının da onayıyla, dış ülkelerde döviz getirisi ve ülkeyi tanıtım amacıyla ve uzman elemanlarıyla ilk kez Münih’te düzenlenen fuarda hizmet veriyor.

İleriki yıllarda daha büyük katılım ve kapsamlı yapılması planlanan bugünkü Fuarda tanıtım ağırlık alanının “ hematoloji/onkoloji ve bu alanda sunulan tedavi yöntemler”-diş – göz tedavileri-genel cerrahi- estetik- saç ekimi-termal tedavi merkezleri olduğuna işaret eden “ Medical Point” yetkili yöneticisi Tuncay Yıldırim Fuarda gördükleri ilgiden katılımcuların da memnun kaldığını vurguladı.

- Reklam -

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

5,249BeğenenlerBeğen
1,590TakipçilerTakip Et
2,130TakipçilerTakip Et
1,241AbonelerAbone
- Reklam Alanı -

SON DAKİKA